Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 2

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: PoMaH
Останні статті
Поради правильного вибору засобів індивідуально...
Вимоги до осіб, які керують трактором
Proceedings of articles the international scien...
Безпечне експлуатування колісних сільськогоспод...
Тест на перевірку знань з дисципліни агрометеор...
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Жалюзи рулонные в Киеве
Что такое гомогениза...
Технічні питання або...
Продюсерский центр "...
Печное топливо в Укр...
Якісна зерносушарка ...
Тампопечать в интерн...
Наш сад

Обзоры ==> Новые технологии:
Якісна зерносушарка та її конструктивні особливості

Якісна зерносушарка та її конструктивні особливості

Будівництво сучасних зерносушарок на сайті http://life-bud.com.ua/zernosusharki та зерносховищ постійно удосконалюється завдяки новим технологіям, впровадженню якісних будівельних матеріалів і використанню практичної і багато-функціональної будівельної техніки. Окрім цього велике значення має кваліфікація персоналу, який займається проектуванням, будівництвом і налагодженням устаткування елеваторних комплексів. Щоб зерновий урожай не псувався з часом в процесі його зберігання перед подальшою переробкою має бути незначний відсоток вологості. Оскільки волога є причиною появи процесу гниття, утворення плісняви, грибків різного характеру. Подібний урожай втрачає свою якість. Уникнути цього допоможе сучасна зерносушилка та яеісне зберігання зерна.

Якою має бути сучасна зерносушилка і зерносховище?

При виборі зерносховища основний акцент завжди робиться на рівень продуктивності, енергетичні витрати, експлуатаційні характеристики, а також ціну.

Паливні витрати зерносушилок та зерносховищ в основному залежать від таких чинників, як:

  • довкілля;
  • вид зернової культури, яка піддається обробці;
  • первинний відсоток вологості урожаю;
  • якість палива.

Якщо потрібне якісне зерносховище з зерносушилкою, яке б відповідало усім міжнародним стандартам, тоді варто пошукати подібного роду продукцію в провідних вітчизняних компаніях. Залежно від вище представлених показників одна і та ж зерносушилка може мати різну продуктивність. Дуже добре якщо конструкція дозволяє легко за нею доглядати, прибирати залишки відходів. Адже часто в зібраному урожаї є різного роду домішки, сміття і т. д. Для оптимізації оптимальнішої роботи зерносушилок і зниження витрат на процес сушки зерна необхідно врахувати декілька важливих моментів.

Конструкція зерносховищ має бути така, щоб не було застійних місць в ході сушки зернових культур. Кожне зернятко повинне ретельно оброблятися. Щоб понизити витрату тепла зерносушилка має із зовнішнього боку бути обшитою теплоізоляційними матеріалами. З використанням паливної автоматики надається можливість підтримувати необхідну температуру теплоносія в автоматичному режимі. До того ж повна автоматизація процесу сушки зібраного зернового урожаю дозволяє устаткуванню працювати безперебійно і якісно без особливої допомоги обслуговуючого персоналу. Усі сучасні агрегати обладнані спеціальними пристосуваннями, які виключають викид пилу і відходів в довкілля. Якісна зерносушилка та зерносховище має усі необхідні умови для збереження зібраного урожаю зернових культур в належному стані з метою його подальшого переробітку.

Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
©   Обзоры  Развернуть список  Свернуть список
Перекладач
Прогноз погоди

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru