Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 17
Новий користувач: amaksimova
Останні статті
Моделювання врожайності ярого ячменю в україни ...
Семенова І.Г. Просторово-часовий розподіл посух...
Преимущества и недостатки компрессора с прямым ...
3). Моделювання продуктивності соняшнику в умов...
2). Вплив змін клімату на агрокліматичні умови ...
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Якісна зерносушарка ...
Тампопечать в интерн...
Только наш копировал...
Где заказать качеств...
Яких різновидів бува...
На странице нашего и...
Интернет магазин коф...
Наш сад

Обзоры ==> Новые технологии:
Сонячні батареї від JA Solar переваги і недоліки.

JA Solar відома, як лідуючий постачальник сонячних батарей вищої результативності. Продукція компанії використовується в побутовій та комерційній областях, а крім цього її продукція приймає участь у проектах наземних сонячних електростанцій.

JA Solar з'явилась 2005 року і пройшла реєстрацію на біржі NASDAQ у лютому 2007. Цей вражаючий проект затвердив себе в якості лідера по випуску сонячних батарей вже в 2010 році. Фахівці компанії застосовують міжнародний досвід в цій області, а особливо відмічені вони в сфері експериментів, досліджень та інноваційних розробок. А саме це дає можливість завжди оптимізувати унікальні та нові технології фотовольтаїчних модулі. Працівники, враховуючи потреби споживачв роблять акцент на ефективну взаємодію окремих фотоелементів в модулі, що гарантує особливо високу потужність і, відповідно, високий клас їх конструкції. Ця фірма вважається лідером у світі, яка випускає і продає фотоелементи, які мають за основу селективну дифузійну технологію і техніку пассивації на зворотному боці (PERC) в масовому порядку. JA Solar є піонером у виробництві, яке впровадило технологію подвійногодруку у всіх виробничих лініях з випуску сонячних елементів.

Результат пошуку зображень за запитом "ja solar"

Сонячні модулі від JA-Solar можуть бути використані при побудові сонячних електростанцій для генерації електроенергії в житлових господарствах і комерційних підприємствах. Компанія JA Solar є одним з наймасштабніших виробників продукції ждя сонячної енергетики. Її стандартизована і високоефективна продукція розташована серед найбільш потужних і рентабельних рішень в галузі.

Гарантійна політика компанії випереджає всіх інших аналогічних виробників, адже їх гарантійні показники становлять -до 10 років для продукції, та 12 років не менше 90%; 25 років не менше 80% на вироблену потужність.

Продукція від даного виробника має свої особливі переваги:

- сонячні модулі JA Solar оснащені опором фотоелементів і мають низький рівень статичних навантажень в з'єднаннях світлочутливих осередків, а це дає підвищену надійність модуля і його високий ККД.

- високопровідні модулі мають конструкцію для створення фотоелектричних систем напругою до 1000 В.

- антівідоюражуюча та брудовідштовхуюча поверхня, яка дозволяє уникнутивеликих втрат енергії через бруд і пил.

- відповідають галузевим сертифікатам і стандартам: TUV NORD, IEC 61215, IEC 61730, UL1703, ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2004, BS OHSAS 18001: 2007.

Результат пошуку зображень за запитом "ja solar"

Сонячні панелі JA Solar виробляються в Китаї, що дозволяє знижувати собівартість і надавати відмінну якість виробів, відповідне найвибагливішим європейським стандартам, за оптимальною ціною.

Завдяки відмінним кліматичних умов в Україні сонячні панелі JASolar показують високу продуктивність і є довговічним джерелом автономної електроенергії.

Компанія JASolar займає 6-е місце в світі з продажу, починаючи з 2014 року, а також є світовим лідером в альтернативній енергетиці. Її склади з готовою продукцією знаходяться в Китаї, Європі, США. У свою чергу, офіси і представництва розміщені по всьому світу, що говорить про велику популярність.

Монокристалічні і полікристалічні панелі високої надійної міцності мають тривалий гарантований термін, низький рівень втрати електроенергії. За інших рівних умов, генерують на 11% більше енергії, ніж аналоги конкурентів.

Кожен модуль сонячних панелей JASolar тестується в умовах навколишнього середовища. Проводиться контроль дефектів.

Компоненти для сонячних панелей купуються тільки високої якості і тільки від кращих постачальників.

Сонячні панелі JASolar характеризуються допустимим відхиленням потужності 0 ... + 3%, високим опором навантаження проти вітру і снігу.

Фотомодулі JASolar призначені для 24 - вольтів систем. Це відмінний продукт для використання в автономних і мережевих фотоелектричних системах.

Всі модулі сонячних панелей JASolar в Україні є сертифікованими (сертифікати TUV SUD і ETL)та забезпечують безпеку у використанні відповідно до європейських стандартів.

Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
©   Обзоры  Развернуть список  Свернуть список
Перекладач
Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru