Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 2

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: Kalqkwm
Останні статті
План для курсової та дипломної: як складати та ...
Как выбрать розы
7). Комплекс відеолекцій по темі "Водна ерозія"
6). Комплекс відеолекцій по темі "Ярий ячмінь"
5). Комплекс відеолекцій по темі "Цукровий буряк"
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Набивные стеллажи дл...
Законодавство про ГМ...
Современная система ...
Польза аркадных игр
Какой лазер выбрать ...
Енергія сонця стає д...
Металлические самокл...
Наш сад

Обзоры ==> Фунгицыды:
Призначення та правильне застосування фунгіцидів

Фунгіциди – це хімічні агропрепарати, які застосовуються для боротьби з різними захворюваннями сільськогосподарських культур. Такі препарати частково або повністю справляються з центром зараження. Найчастіше фунгіцидні препарати застосовуються в сільському господарстві на зернових агрокультурах, а також цукровому буряці.

Види фунгіцидів

На сьогоднішній день препарати для пшениці та інших агрокультур представлені в широкому асортименті і поділяються на такі групи:

Характер розповсюдження по культурі

Контактні. Ці препарати впливають на патоген тільки при контакті з ним. Контактні препарати практично не потрапляють в саму культуру і поширюються лише на поверхні рослини. Тривалість ефективності препаратів безпосередньо залежить від погодних умов. Тому, вносячи препарат дотримуйтеся рекомендацій і порад від виробника.

Системні. На відміну від контактних, ці препарати проникають всередину культури і вже в рослині переміщуються. Такі засоби дозволяють впоратися зі збудниками хвороб незалежно від місця їх дислокації. Тривалість фунгіцидної дії препарату визначається головними діючими компонентами, а також інтенсивністю обміну речовин у культури.

За характером дії фунгіциди поділяють на:

  • Профілактичні (імунізують);
  • Лікувальні (викорінювати, що винищують, терапевтичні);
  • Захисні.

За призначенням фунгіциди бувають:

Протруйники. Застосовуються для обробки насіннєвого матеріалу і дозволяють скоротити кількість обробок культури в період вегетації. Оптимальним варіантом для протруювання є комбіновані препарати з широким діапазоном дії;

Препарат для знезараження теплично-парникового грунту. Фунгіцидні препарати цього типу використовуються для захисту однорічних культур, які висаджуються розсадою. Препарати цієї групи характеризуються легкістю і діють у вигляді газів та випарів.

Засоби для обприскування посівів агрокультур у вегетаційний період. Такі препарати використовуються в найбільш вразливі фази для патогенів – в період розвитку культури;

Препарат для захисту багаторічних агрокультур в період спокою. Засоби цієї групи застосовуються для усунення збудників захворювань в зимовий період (надземні частини рослини).

Шукайте де придбати фунгіциди за Вигідною ціною? Компанія «АгроПроцветанння» реалізує препарати за цінами від виробника! Наші консультанти завжди раді допомогти і проконсультувати Вас з будь-якого питання! Увесь асортимент фунгіцидів можна переглянути тут.

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
©   Обзоры  Развернуть список  Свернуть список
Перекладач
Відеолекції викладачів кафедри

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru