Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: PoMaH
Останні статті
Поради правильного вибору засобів індивідуально...
Вимоги до осіб, які керують трактором
Proceedings of articles the international scien...
Безпечне експлуатування колісних сільськогоспод...
Тест на перевірку знань з дисципліни агрометеор...
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Жалюзи рулонные в Киеве
Что такое гомогениза...
Технічні питання або...
Продюсерский центр "...
Печное топливо в Укр...
Якісна зерносушарка ...
Тампопечать в интерн...
Наш сад

Обзоры ==> Аксессуары для всех и каждого:
Яких різновидів бувають ліжка?

Серед безлічі меблів в житловій оселі є лише один предмет інтер’єру, без якого неможливо уявити собі життя людини. Звичайно, це ліжко. Обійтися можна без усього іншого, навіть без телевізора, комп’ютера та пральної машини. Але без ліжка житло перетворюється на печеру первісної людини. Важко недооцінювати нічний відпочинок, адже від якості сну залежить не тільки настрій людини, але й самопочуття та працездатність на протязі кожного дня. Отже, дуже важливо орієнтуватися в питанні вибору та й взагалі у різновидах ліжка як осередку інтер’єру.

Можна відзначити велике різноманіття меблів, що призначені для забезпечення відпочинку. Існує значна кількість моделей різного цінового діапазону, з різним наповненням та функціоналом, кількістю місць та поверхів. Широкі можливості вибору яскраво ілюструє ресурс Fayni Mebli. Це не дивно, адже, як відомо, у ринкових умовах попит формує пропозицію. Варіативність ринку ліжок з одного боку дає неабиякі можливості вибору, а з іншої - зобов’язує більш ретельно підходити до опрацювання питання. Різновиди та класифікації ліжок, наведені в даному матеріалі, допоможуть розібратися з питанням вибору.

Кількість спальних місць

Перше, з чого кожен починає вибір ліжка, це, звичайно, кількість посадкових місць. Існують 3 різновиди – односпальні, двоспальні та полуторні ліжка. Односпальні призначені для однієї персони, двоспальні - для сімейного подружжя, а полуторні є найкращим рішенням для людей, які потребують більшого місця для нормального нічного відпочинку, ніж те, що надається стандартним одномісним ліжком.

Кількість поверхів

Звичайно, ліжко не будинок, але також може мати декілька ярусів. Зазвичай для дорослих достатньо стандартного одноярусного ліжка. Двоярусна конструкція стане оптимальним рішенням, якщо у родині є двоє дітей. Це, по-перше, економія, оскільки купувати 2 окремих ліжка завжди дорожче, ніж одне двоповерхове. А по-друге, таке сусідство корисне для дружніх відносин між дітьми з психологічної точки зору.

Матеріали виготовлення

Каркасна основа відіграє важливу роль у «житті» ліжка. Матеріал виготовлення забезпечує не тільки якість, але й інтер’єрну цінність виробу. Серед найбільш поширених матеріалів тут, звичайно, деревина та метал. Натуральний масив є найкращим рішенням, адже забезпечує якість, екологічність та статусний вигляд. Його більш доступними у відношенні ціни аналогами є ДСП та ДВП. Металеві ліжка є відсиланням до аристократичного минулого, з притаманними йому елегантністю та витонченість інтер’єру.

Функціональні елементи

Ліжко має забезпечувати відпочинок у позиції лежачи, це головне. Додатково конструкція може містити ящики для білизни та підіймальний механізм.

Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
©   Обзоры  Развернуть список  Свернуть список
Перекладач
Прогноз погоди

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru